| ElSueno a întrebat:

Ma uitam si eu ca tot omu' la intrebarile de pe Quora si am tot vazut ceva interesant, ce n-am crezut de prima data.

Multe intrebari puse de adolescenti americani care nu stiau ce sa faca deoarece la 18 ani vor fi dati afara din casa de catre parintii lor. Am cautat putine informatii si se pare ca pe acolo asa se intampla in majoritatea cazurilor.

Ce parere aveti despre acest lucru?

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Da, asa a fost mereu, eu stiu de asta de 20 de ani. Americanii au o relatie mai limitata cu copiii lor.

| ElSueno explică:

Nu e absolut niciun troll, daca te uitai la raspunsuri ai fi vazut ca veneau de la persoane cu vechime si multe 'upvote-uri'.

Din cate am inteles acolo liceul il termini la 18 ani, iar dupa ori mergi la lucru, ori la facultate ori in armata, cam asta e mentalitatea lor.