| Donia7 a întrebat:

Ma urasc pentru ca nu pot spune stop, ca nu pot zice gata pin aici a fost. trebuie sa incep o noua vita, ma urasc pentru ca am ajuns sa sufar si sa pling pentru cineva care nu merita, ma urasc ca nu sunt puternica si nu pot lua o decizie, ma urasc ca nu pot privi cu optimism la viitorul ce ma steapta, ma urasc pentru ca ma gindesc la el cind de mult ar fi trebuit sa-i spun adio, ma urasc ca stau cu el cind stiu ca merit ceva mai bun, ma urasc fiindca stiu ca nu merita clipele in care sunt trista, ma urasc pentru ca constientizez toate aceste lucurui dar totusi nu i-au nici o masura

Răspuns Câştigător
| matzagyuly a răspuns:

Ma regaseam candva in vorbele tale...incearca sa iti umpli timpul cu ceva care iti place,stai in preajma prietenilor,fa lucruri care sa te atraga nu te mai gandi la el,cand iti apare in gand incearca sa faci ceva care sa iti distraga atentia,daca vrei sa vorbim despre asta ia legatura cu mine,o sa iti dau id meu si o sa incerc sa te ajut cum pot, am putea fi prietene, ai grija de tine

| Donia7 explică (pentru matzagyuly):

Ms mult pentru sfaturi.problema e ca nu m-am despartit de el. recent am fost certati si mi-am zis sa pun capat. dar a fost indeajuns sa ma stringa in brate si sa uit totul.Mult succes

3 răspunsuri:
| adriana49 a răspuns:

Donia7? Buna.Nu cred ca trebuie sa te urasti doar pentru ca nu poti sa il uiti sau nu esti destul de puternica pentru acest lucru.Sa sti ca si eu am aceeasi problema cu toate ca de obicei sunt o fire puternica dar uneori nu prea reusesc.DAR daca ma gandesc mai bine cred ca am facut un lucru bun pentru amandoi.Sa sti ca daca l-ai iubit va trece ceva timp pana il vei uita.Vei vedea ca cu timpul o sa fie mai bine.Si nu te ura pentru acest lucru pentru ca tu suferi dar el poate nu sufera. TOTUL O SA TREACA O SA VEZI MULTA, MULTA BAFTA.

| Donia7 explică (pentru adriana49):

Problema e ca nu m-am despartit de el. recent am fost certati si ma gindeam sa pun capat. dar iar i-am cedat. a fost indeajuns sa ma stringa in brate si sa uit totul.