| anonim_4396 a întrebat:

Mai.cum sterg un videoclip de pe youtube(e postat de mine)... urgent(funda+vot+ce mai vreti voi)urgenttttttt

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai în faţă YouTube deschis, te-ai logat şi dai click pe username-ul tau. Te duci la My Videos iţi vor aparea acolo videoclipurile tale, iar în dreptul fiecărui videoclip Uploadat de tine este o căsuţă goală...pe care vrei să-l ştergi îi bifezi căsuţa şi dai delete (delete aflându-se puţin mai sus, tot acolo)!
Sper că ai înţeles! Baftă! happy

1 răspuns:
| funkyMe a răspuns:

Simplu happy langa sign out in stanga. apare contul tau da?happy dai click si apesi pe my videos.si acolo o sa vezi tot ce ai nevoie...bifezi si dai delete la care vrei