| GabrielKOWALSKY a întrebat:

Mai de mult am dat prea multe cereri de prietenie pe Facebook si acum vreau sa scot de la urmaritori acele persoane exista o rubrica speciala unde pot sa dau unfollow?

2 răspunsuri:
| VivianaVioleta a răspuns:

Https://www.facebook.com/friends/requests/
Uite un link sper să te ajute, dai la prietenii -> fiind friends -> Respond to Your Friend Request -> View sent requests, aici poți vedea cui ai trimis cererea de prietenie și îl poți scoate și de la follow, și de la prietenii.

| GabrielKOWALSKY explică (pentru VivianaVioleta):

A nu asa ca asta inseamna sa iau la rand 3500 de cereri. ceva mai rapid