| AvalohAlyn a întrebat:

Mai doreste./cauta vreo fata in ziua de azi un baiat timid,linistit,emotiv care nu are deloc vicii(nu bea decat ocazional la petreceri,nu fumeaza si nu si-a inceput viata sexuala? Mai doreste cineva in ziua de azi un baiat care citeste si care este pasionat de religie,muzica,psihologie,fotbal,filosofie? Singura problema e ca sunt la limita cu banii,adica am strictul necesar,nu stau bine. Unde sa gasesc o fata care este la fel ca mine? Si sa nu fie in gat dupa bani si avere? Nu radeti de mine si ziceti ca la Biserica, acolo nu ma duc pentru a cauta fete ci pentru a ma ruga la Dumnezeu.Sincer stau mult la calculator, inainte nu aveam deloc prieteni acum am vreo 2-3 dar care-i consider buni si adevarati.Ies afara si socializez,inainte nu o faceam deloc aproape. Vorbeam numai cu parintii,verisorii, bunicii.M-am inscris intr-un grup de voluntariat unde sper sa imi gasesc prieteni si sa fac bine mult.In ziua de azi fetele cauta numai banii,masini, smecherie etc.
Am 18 ani, 78 kg,1, 78-1,79 inaltime.Vreau sa slabesc neaparat, m-au ingrasat antidepresivele.Vreau sa ies pe bicicleta si sa merg cu ea ca nebunul. UNDE IMI GASESC O FATA?sad Am nevoie de afectiune sincera din partea unei fete.sad

11 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

P.S esti potrivit cum esti la kg laughing asta ma amuza, vrei sa slabesti? esti potrivit omule, sa ma vezi pe mine la 1, 82 - 1, 85 si 102 kg ditamai animalu laughing se sperie 'fetili' de mine
Am patit-o o data, eram in spatele la o fatalaughingsi s-a speriat aia lol, urat nu sunt insa... fetita avea cam 1, 60 laughing) era clasa a 12. uff ce sa mai speriat scumpa de ea(HEHE)

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Tot la biserica

| Fridăm a răspuns:

Fii sigur că există astfel de fete şi majoritatea dintre ele gândesc la fel, însă despre sexul opus. Dacă vrei să găseşti o astfel de fată, fii sigur că nu va fi pe marginea drumului sau va veni şi îţi va bate la uşă. Spuneai că eşti la liceu, de ce nu cauţi pe acolo? E plin liceul de fete şi nu toate au prieten. Sau în oraşul tău...nu dispera din cauza că încă nu ai avut norocul să îţi faci o prietenă, va veni şi asta odată. Baftă!

| AvalohAlyn explică (pentru Fridăm):

In liceul la care invat, sunt mai multi baieti..Liceul are foarte multi baieti si putine fete(nu stiu de ce).Am in clasa vreo 3 dar niciuna nu e pe placul meu.Si toate au iubit, chiar daca erau pe placul meu nu se putea.In liceu o singura fata mi-a facut ochi dulci dar nu-mi place, e cam ''vagaboanda''. Fumeaza la greu( nu asta e problema principala) dar sunt sigur ca nu mai e virgina si e cam...na ..stii tu.

In trecut mi-a placut de o fata, o colega din generala, dar sentimentul nu a fost reciproc, nici nu se uita la mine fiindca ea vroia ''smecheri'' si eu nu sunt.sad

| Fridăm a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Mda...ştiu cazuri în care o persoană s-a schimbat de dragul alteia, dar tu să nu o faci. Nu se merită să devii altă persoană doar pentru a fi pe placul cuiva, e mai bine să rămâi tu însuţi. Poate până acum nu ai avut noroc, dar viaţa ta mai are până se va încheia. Cine ştie? Poate o vei întâlni azi, mâine, peste o săptămână, sau peste câţiva ani...va apărea când te aştepţi mai puţin.

| AvalohAlyn explică (pentru Fridăm):

Merci mult de raspunsuri.De curiozitate, poate ai mai zis dar nu am vazut.Tu ai iubita? Si cum ai gasit-o daca nu par prea discret.Esti de treaba.

| Fridăm a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu ai pentru ce. Ţi'am scris într'un mesaj.

Răspuns utilizator avertizat