| anonim_4396 a întrebat:

Mai e vreunul/ vreuna pe aici caruia/ careia nu-i prea pasa de nimic? De fapt, nu-mi pasa de raspunsurile voastre...

Răspuns Câştigător
| TheAG a răspuns:

Este depresiv laughing

| HustlerM a răspuns (pentru TheAG):

Plicitsit laughing Sunt fan Cheloo tongue Vrei funda? rolling on the floor

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ghici ce, nu-mi pasă că ție nu-ți pasă.
De unde atâta interes?

| HustlerM a răspuns (pentru Musique):

De ce n-ai raspuns mai repede? Ai fi putut primi tu funda. De fapt nu-mi pasa cine a primit-o sau a comentat aici. Seara' faina! De fapt nu-mi pasa cum va fi seara ta sau a oricui!

| Musique a răspuns (pentru HustlerM):

Nu răspund pentru funde.
Seară faină, nepăsătorule! laughing

| HustlerM a răspuns (pentru Musique):

Sa traiesti!;) Daca ar gandi toti de pe TPU la fel ca tine... Delecteaza-te: http://www.youtube.com/watch?v=ulIOrQasR18 si: http://www.youtube.com/watch?v=4bMIYb9Hf4g!

| Musique a răspuns (pentru HustlerM):

Ai gusturi bune.
Mersi!

| HustlerM a răspuns (pentru Musique):

Daca ai fi fata am face perechea perfecta laughing Hai ca-ti iau din timp ( desi nu-mi pasa ). Tschusssss

| Musique a răspuns (pentru HustlerM):

Dar sunt fată. -.-
Nici mie nu-mi pasă că-mi iei din timp.

| Lolităăăă a răspuns:

=]]

| HustlerM a răspuns (pentru Lolităăăă):

Asa se rade cand apar probleme, iar apoi stai si te doare-n cotwinking