| Elial a întrebat:

Mai exista o alta cale prin care sa ma ingras in afara de pastile si sa mananc? Deoarece eu tot mananc, dar nu se pune. Probabil se va pune mai tarziu, dar eu vreau acumsad Fundoooi!

2 răspunsuri:
| EusebiuR a răspuns:

Mananca de la FasFood si nu mai fa efort mult. Funda?

| wforweirdo a răspuns (pentru EusebiuR):

Sunt o persoană atât de leneşă, sunt în stare să zac în pat toată ziua, fără să fac nimic, pot să mănânc ce vreau, cât şi când vreau fără să mă îngraş. Sunt băţ. Sfatul tău e nefolositor, mai ai şi tupeul de a cere funda aia idioată, ca să ce? Ce mămica ta faci cu ea? Cerşetorule.