| MariaDaniela55 a întrebat:

Mai existe reviste ca si Super Bravo Girl, Bravo Girl sau Popcorn?

4 răspunsuri:
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Ce rost mai au revistele când tinerii sunt "concentrați" pe Facebook & Instagram.

| MariaDaniela55 explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Adoram posterele, mereu le taiam si le puneam deoparte si ma uitam la ele. Eu as vrea sa citesc chestiile de genu pe hartie, e alt feeling

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru MariaDaniela55):

Da,este adevărat, însă generația de azi nu prea mai pune preț pe informația tipărită. Reviste, ziare, cărți, ș.a.m.d. toate s-au mutat în mediul virtual.