| anonim_4396 a întrebat:

Mai intreb ce parere au oamenii despre mine dupa ce citesc raspunsurile mele thinking

6 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Nu pot să-mi fac o părere despre o persoană doar citindu-i răspunsurile de pe TPU, sincer. Aşa putem judeca toţi oamenii după nişte vorbe spuse la nervi pe acest site sau după exprimare. Felul în care vorbeşti şi răspunzi îţi arată ceea ce ai dobândit până acum, dar nu şi propria fire.

| Carmen100 a răspuns (pentru misterioaѕa):

So deep. OK, stiu asta. Acum sincer regret ca am pus intrebarea asta, trebuia sa ma gandesc mai bine inainte.thinking

| misterioaѕa a răspuns (pentru Carmen100):

Asta-i părerea mea, dar poate alţii ţi-au urmărit activitatea de la început şi pot spune ceva despre tine, despre felul în care reacţionezi în diferite momente. Stai liniştită! :*

| Liviu a răspuns:

Uhm,depinde de la om la om.E un site unde iti oferi ajutorul, unde iti spui parerea.Fie ea proasta/buna/rea/iritanta pentru unii oameni.Atata timp cat o faci un un mod subtil si nu le dai la oameni in cap cu 'parerea ta' e totul ok.Si fie vorba intre noi... Nu cred ca exista vreun user de pe acest site care sa nu se fi suparat odata pe cineva sa ii raspunda mai urat.Stai chill, esti om.

| mishtodetot329 a răspuns:

Raspunsurile tale sunt de bibicus!

bibicus = nota 10!

| Chimied a răspuns (pentru mishtodetot329):

Si tu esti o persoana de bibicus, daca ma intelegi.