| Em_4523 a întrebat:

Mai sunt cateva ore si incepe scoala. Cum va simtiti?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

S-a si terminat pentru mine.Am vacanta pana maine.Am un program super:mate, chimie, biologie, fizica, romana, economieI don't want to see
Ce madar facar e directorul astawaiting

| Dean1996 a răspuns:

Destul de rau, in cazul meu pentru ca trec a 8-a si sunt foarte stresata din cauza examenelor, stiu ca scoala nici nu a inceput(si examenele sunt prin iunie) dar eu de acum sunt stresata, si eu de felul meu sunt o persoana fff emotiva. dar ca nu o mai lungim, destul de rau.
In 2 cuvinte: ASTEPT VACANTA!:X

| anonimaa a răspuns:

Ca un ***. tu?

| BubuLina999 a răspuns:

Rau. foarte rau

| mikilooooooooo a răspuns:

Nerabdator, va mananca scoala? sunteti idioti :*!

| mhg a răspuns:

Trec clasa a 9 a, nu cunosc pe nimeni... aşadar am emoţii :-s

| princess_1786 a răspuns:

Obosita...

| AlexutzaDragutza a răspuns:

Eu sincer sunt speriata.Adica trec a5a si nu cunosc foarte multi golani din cls. 5-8 asa ca nu stiu peste ce voi da. Oricum colegii, diriginta ii cunosc si nu imi fac griji dar restul de la alte clase ma sperie.

| Etiquette a răspuns:

Pai trec a 9a:-s.credeam ca o sa fiu ok dar am emotii damnlaughing. zici ca sunt indragostitathinking e super ciudatlaughing
Oricum ma descurc eu stiu ceva lume in liceu deci o sa fie okhappy.
Bafta la scoala!:*

| Sabina_1904 a răspuns:

Sunt f stresata laughing sunt a 9-a, cunosc doar 2 din liceustraight face si nu-s in clasa cu mine... sper ca totul sa iasa bine!big grin

| Maria46854213 a răspuns:

Pai sunt cam speriatalaughingnu am de ce.Trec a 8a deci cunosc aproape toata scoalalaughing. Succes la scoalakiss

| MoonShadowxB a răspuns:

Ihh, gandul ca trebuie sa ma trezesc mai devreme de 16. 00 ma cutremura. :-s

| osutavirgulanoua a răspuns:

Naspa... Rau