| n3odizZ a întrebat:

Mai sunt cateva zile pana la REVELION 2012... vreau si eu sa stiu cum va distrati voi de REVELION... in familie cu prieteni sau ce fel de distractie abordati
Dati-mi idei ce jocuri sa jucam, ce sa facem de revelion pentru a fi o distractie si a ne distra... DAU FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| Georgiiianaaax a răspuns:

Pai stiu un joc cu servetelul:va asezati in cerc, iei un servetel si il tii cu gura,dar nu il tii cu dintii sau cu limba,te ajuti cu respiratia, adica pui servetelul la gura si inspiri si il dai mai departe, si cine scapa servetelul ala primeste pedeapsa de la cel care a primit servetelul.
Sper ca te-am ajutat pup:*

4 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Hmm... pai daca esti copil poti sa te duci cu ur[l]atul laughing! Eu imi petrece Revelionul 2012 impreauna cu familia si cu nanii mei care nu prea ne vedem des! O sa fie ff frumos in familie! Decat sa te duci prin cluburi. mai ine acasa, linistit/a cu familia! Mie chiar imi place! Pai va puteti juca jocuri adica ex: nu te supara frate. sau altele Roata olarului etc!

| n3odizZ explică:

Am 17 ani si ne ducem la petrecerea de revelion mai multe perosane arpoximativ 12 persoane... suntem toti peste 16 ani... deci nu mai pot juca nu te supara frate si georgiana mersi mult daca nu mai primesc rasp iti dau funda pup si eu:*

| n3odizZ explică:

Noi face revelionul la cineva acasa... mi se pare mult mai bine te distrezi altfel deci as dori mai multe jociru care le poti juca in seara aceea

| DeeaMarry a răspuns:

Eu merg cu prietenii si cu iubitul intr-un local inchiriat doar pentru noi. O sa avem multa mancare, bautura, muzica si o sa dansam toata noaptea. Cred ca acesta e cel mai bun mod de a te distra happy