| Kanpeki a întrebat:

Maine este 1 aprilie. Va rog dati-mi niste idei de farse realizabile. Vreau sa le fac farse colegilor mei laughing Dau fundita la unul si voturi la ceilalti big grin

Răspuns Câştigător
| tomyk a răspuns:

Incepe cu familia:daca cineva de la tine din casa bea lapte de dimineata am o suuper farsa:cand toata lumea dorame tu pui colorant alimentar in lapte si dimineata vor avea o surpriza(colorantul sa nu fie toxic).2:lipesti o bacnota de un leu cu superglue in fata clasei inainte de ore si cand vin colegii tai te uiti la ei cum spumega de furie ca s-a rupt bacnotalaughing)3:scoate baterile de la telecomanda4:cumpara o sticla de sprite de 2, 5 l si pahare cati colegi ai in clasa, dar nu duci sticla asa pur si simplu ci pui multaa sare si incerci sa/i faci pe colegii tai sa bea in acc. timp.Sa vezi ce mutre faclaughing