| Andronachi_Andrei_1996 a întrebat:

Dati-mi niste idei de farse colegilor de 1 Aprilie la scoala big grin

Răspuns Câştigător
| 1aprilie a răspuns:

Pai...
1. Poti face limonada si in paharul in care pui limonada pentru colegul care vrei sa-i faci farsa ii pui sare in loc de zahar...
2. Poti sa lipesti o fisa sau o bancnota pe jos la intrarea in clasa! O sa fii surprins cati or sa se aplece sa o ridice!
3. O farsa destul de buna este sa bagi varfuri de chibrit in tigari. Cel care le va incerca va avea parte de o surpriza nu tocmai placuta!

| Andronachi_Andrei_1996 explică (pentru 1aprilie):

Farsa cu tigarile chiar o voi incercalaughing

5 răspunsuri:
| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Pai... ai putea sa cumperi laxativ de la farmacie si sa le pui in suc.
Ai mai putea sa lipesti o bancnota de podea.
Sau sa ii pacalesti ca veti da un test neanuntat si sa ii faci sa invete degeaba.
Ai putea sa pui lipici pe scaun.
Sper sa te ajute. Bye!

| Pioneer909 a răspuns:

Poi cateva clasice ar fi faza cu siretul niste minciuni ec lar ingrozii il aduci al tine acas si ii spui ca vii imd la el iar tu iesi din casa il incui(stiu ca sunt slabe dar nu prea am idei sper sa te ajute)