| AL3xx19 a întrebat:

Maine este ziua unei fete pe care o simpatizez (si ea are sentimente pentru mine). Care ar fi un gest sau mesaj frumos?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ii cumperi un buchet de flori si o cutie de bomboane din ciocolata, te duci la ea, o feliciti si apoi o pupi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza mai putin ce-i zici. Important e sa ii spui personal si si sa-i oferi o imbratisare olina de caldura, astfel arati ca tii la ea... zic...

| AL3xx19 explică:

Nu suntem inca atat de apropiati. Ar fi prea deodata. Un gest/mesaj prin care sa ii arat ca o nu o vad doar ca o prietena buna. Cred ca asta asteapta si ea.

| Denisa7713 a răspuns:

Ai putea sa.i faci o felicitare! Sa.i cumperi ciocolata si flori si o scrisoare mica in care sa scrii ceea ce simti!