| Bojthe a întrebat:

Maine in ora de franceza organizez o sedinta foto. Am idei cu caru` da mai vreaulaughing
funda

1 răspuns:
| Diana1704 a răspuns:

Ai putea sa le duci fiecaruia dintre colegi si profesorului cate o bagheta din'aia de paine, sunt specifice frantei si sa faceti toti poza cu ele, sau sa imprumuri cateva sepcute dinalea cum au francezii.Ai putea sa duci imagini cat mai mari cu Turnul Eiffel si sa le lipesti pe pereti, in poza, daca stii cum sa le asezi, va aparea ca si cand sunteti in fata turnului. Sper ca ti'am fost de ajutor