| Sweety_3695 a întrebat:

Maine ma duc la spital la un medic specialist pentru a face rost de o scutire la sport. O sa-i bag ceva in buzunar, dar nu stiu daca o sa imi dea. Ce i-as putea zice? Cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Daca ii dai banii.de ce nu ti-ar da?
orice roman ar face orice pentru bani!
Succes!love struck

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ms pentru funda. sweety!love struck

Abh
| Abh a răspuns:

Daca nu ai nici o problema reala de sanatate, gresesti ca nu vrei sa faci sport. Eu personal, nu ti-as da acea scutire.

| federerdinamo a răspuns:

Sa inteleg ca nu ai probleme de sanatate si ca vrei o scutire pentru ca nu ai chef sa faci sportul nu? Asculta-mi sfatul de rogwinking: fac handball de aproape 4 ani de zile la fiecare ora de sport particip. Poate ti se pare plictisitor.la ce ai nevoie sa faci sport multa transpiratie ti se strica parul si vei arata urat sau tie lene.nu! Nu mori daca faci 1-2 ori pe saptamana ora de sport. In viitor iti va face bine putina miscare. Sper sa imi asculti sfatul :*

| mihamihaela1234 a răspuns:

Nu cred ca o sa iti reuseasca... o sa inceapa cu povesti de genul ca sportul este sanatos si e bine pentru o fata in crestere sa faca sport pentru a se dezvolta armonios...si bla bla blahappyam incercat cand am fost mai mica tongue

| GyeBaek a răspuns:

Pai zi ca aimedie buna si sportu iti strica media, eu asa am facut si mi-a dat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huoooooooooo!
Anti-coruptie!
Rusine.