| Heidi a întrebat:

Maine merg la ziua celei mai bune prietene ale mele. I-am cumparat cu tricou si totusi mai vreau sa ii iau ceva. mi se pare cam putin doar un tricou.Si chiar nu stiu ce sa ii mai iauu thinking! Ma gandeam la o carte si totusi e prea scumpa.nu prea mai am buget de o carte buna.Bratari nu prea poarta.Deci chiar nu am gasit ceva potrivit straight face. Problema mai grava este ca nu prea mai am timp sa merg prin oras sa ii iau ceva.deci imi trebuie ceva rapiddd! Si chiar nu stiu cand pot sa mai merg.si mai ales CE sa ii iau.

M-am gandit si la posibilitatea de ai face eu ceva. Dar nu stiu exact ce thinking Aveti vreo idee? Pot confectiona eu ceva frumos si rapid?

Funda!

3 răspunsuri:
| Atza a răspuns:

Da poti, o brosa handmade e un cadou super. http://duskys.blogspot.com/ inspira`te de aici. Sunt super. Si cred ca o sa-i placa.

| cici_3783 a răspuns:

Ii poti confectiona o felicitare