| NuImiPunNume a întrebat:

Va rogg raspundetii

maine trebuie sa merg la ziua unei prietene face 12 ani si nu stiu ce sa ii iauu, ea este o persoana buna amuzanta, de gasca etc,, plzz raspunss ce as putea sa ii >>iauu?

Răspuns Câştigător
| Buba a răspuns:

Buna... pai ai putea sa ii iei niste accesorii. bratari de exemplu. Sau, ca tot a venit vara ai putea sa ii iei o rochita draguta. Succes! :*

11 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Un tricou...la fete la plac hainele

| akaa a răspuns:

Ai putea sa ii iei un tricou, un ghiozdanel din ala pe o parte. nu stiu... cel mai bine este o bluzita adica tricou. Sau un lantisor. Etc. Sper ca te-am ajutat.

| coliflor a răspuns:

O placa de par as zice eu, bineinteles daca i-ti permiti un cadou ca asta, distractie maxima!

| Cella a răspuns:

O bratara de argint, sau un lant cu initiala ei, un tricou funny cu un smile pe ea sau un parfum, un ceas dragut:X, poti cumpara o rama si daca ai o poza cu voi doua o poti inrama, un ursulet

Sper sa iti placa ideeile mele. si distractie placuta la petrecere:* pup:X

| Zara_5520 a răspuns:

Salut! Ai putea sa ii iei ceva de care se isi aminteasca.O rama foto cu o poza cu voi doua, o pusculita haioasa etc. Noroc si petrecere frumoasa!

| zmilee4you a răspuns:

Hm.pai ii poti lua ceva de argint.sau ii poti lua un ursulet mare si cu un tablou cu un colaj realizat de tine (poze cu ea sau cu voi),sau sa iei mai multe cutii sa le bagi una in alta,iar in fiecare cutiuta sa fie ceva amuzant gen o suzeta,babetica,o felicitare, si in cea mai mica cutie ceva frumos un inelus, niste cereci:*orice.Succes la cumparat!

| roxana_5079 a răspuns:

Poate i-ar placea un animal de casa, cu siguranta! Un hamser, un porcusor de Guineea.sincer,cred ca o sa mearga!

| AxtLance a răspuns:

Pai, daca iti este prietena ar fi trebuit sa stii cam ce ar vrea ea tongue I-ai o cutie de bomboane, un papitoi sau un spray, asa scapi cel mai usor, eu asa fac laughing

| Smyle a răspuns:

Posibil'.ar fi bine sa ii dai' un ursuletz de plus'. ceva mai original'.e placut'.-tongue

| LuciuS_9257 a răspuns:

Pai daca esti prietena ei trebuie sa stii ce sa ii iei nu stiu vezi si tu poate isi doreste ceva special un colier cercei o rochita o bluza ceva big grin sper sa iti fi fost de folos