| Grimalkin a întrebat:

Maine scoala noastra organizeaza un balul martisorului. imi puteti da ceva idei cum sa ma imbrac? thx

4 răspunsuri:
| Essence a răspuns:

A trecut balul martisorului, presupun. Dar abia acum mi-am facut cont si totusi o sa-ti raspund. Sincer, nu stiu daca esti fata sau baiat big grin, asa ca o sa-ti dau 2 variante. FATA : incearca o fusta mini, in carouri rosii cu negru; colanti negri; tenesi rosii; si un tricou avand in vedere ca suntem in luna MARTIE. BAIAT : blugi albastrii; o camasa in carouri ( preferabil sa aiba si rosu tongue ) si adidasi. happy

| Baiaaanca a răspuns:

Specific.adica in alb si rosu cat se poatehappy
sau cu ce te simti comod.pentru ca o sa fie aglomeratie, etc.
sau. simplu, normal.

| pixeel a răspuns:

Grimalkin e fata!
Stiu eu.
Sobatting eyelashes.
Ti-am mai spus si iti repet: important e sa te simti tu bine!happy

Ia-ti blugi skinni si camasa d'aia lunga in carouri, pune-ti o curea lata cu ceva aplicatii pe ea, botine sau balerini negri in picioare si voila.

sau ia-ti un tricou rosu, blugi negri si ceva rosu in picioare.
chiar daca e balul martisorului nu trebuie sa te imbraci in ceva elegant (ps: sa nu te prind cu tocuri!).

| Nik a răspuns:

A trecut balul martisorului, presupun. Dar abia acum mi-am facut cont si totusi o sa-ti raspund. Sincer, nu stiu daca esti fata sau baiat, asa ca o sa-ti dau 2 variante. FATA : incearca o fusta mini, in carouri rosii cu negru; colanti negri; tenesi rosii; si un tricou avand in vedere ca suntem in luna MARTIE. BAIAT : blugi albastrii; o camasa in carouri ( preferabil sa aiba si rosu ) si adidasi.