| boyboyplayboy99 a întrebat:

Fratilor,mie imi place mult de o fata de la mine din clasa, iar in seara asta organizeaza scoala Balul Martisorului la un local din oras. Vreau sa ma combin cu ea in seara asta, dar nu prea stiu ce complimente sa-i fac. Are cineva vreo idee?

Dau funda.

Răspuns Câştigător
| FlorycykFlor a răspuns:

Stii care e faza: depinde mult si de fata. Daca e genul jucausa si fericita si ca iti place la nebunie cum iti zambeste sau ca iti plac mult ochii ei, scoate-o afara in curte si zii ce iti place la ea. Daca e un pic mai timida si introvertita zii ca te-a cucerit cu inocenta ei si felul ei dulce de a vorbi. Daca e nebuna si tupeista zii ca iti place la nebunie fiindca este de gasca si spune si lucruri care iti plac la aspectul eibig grin Intelegi tu:depinde mult de fata si de cum se poarta.Ai grija sa nu o surprinzi prea mult si sa se sperie.Ar fi frumos sa te apropii de urechea eu si sa ii zici o poezie sau ca adori mirosul ei. Sper ca te-am ajutat si iti urez noroc la cucerit!

| boyboyplayboy99 explică (pentru FlorycykFlor):

M-a va ajuta asta, mersi!

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Și noi placem din când în când cate-o fată, nu ești primul și nici ultimul. Pune mâna și fi un gentleman! Invit-o la dans, scoate-o la o plimbare.

Răspuns utilizator avertizat
| Jakoban a răspuns:

Pai sa vedem....complimente
Nu poti sa folosesti complimentele altora, pur si simplu spune-i ce iti place la ea, asta impresioneaza cel mai tare o fata. (daca iti place zambetul ei spune-i ca o adori cand zambeste sau ochii sau parul sau orice altceva iti place la ea, numai sa fi sincer

Răspuns utilizator avertizat
| alex71yonutz a răspuns:

Pai incerca sa fi tu insuti, dai un trandafir rosu si invit-o la dans si in timpul ala ii poti spune ce simti, iti zic eu ca va aprecia.Nu mai sta ca o poti pierde chiar de sub nas. oricum Bafta

| boyboyplayboy99 explică:

Multumesc mult de ajutor tuturor!