| Rooobi a întrebat:

Maine sunt preselectii la trupa de dans a scolii. Am fost si anul trecut dar am renuntat pentru ca nu eram prea bun. Ideea e ca sunt foarte multe fete si cativa baietii, si trupa are nevoie de baietii pentru piramide, sa ridice fetele etc. Si eu vreau sa merg pentru dans nu pe post de,, ridicator". De anul trecut am invatat mai bine sa dansez si cred ca sunt ok. Dar nu stiu ce s fac. Ce ziceti sa merg sa nu merg?

Răspuns Câştigător
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Da...
incearca si poate o sa faci o impresie bunahappy cine stiethinking baftabig grin