| Elena_Marina_2000 a întrebat:

Maine voi face o luna cu biff, vreau si eu o urare plizz, dau funda.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O luna este nesemnificativ.

| Idkidk a răspuns:

Bună! happy

Mi-ai fost şi îmi eşti cea mai bună prietenă, te iubesc(în sens de prietenie) pentru ceea ce eşti, nu pentru cum arăţi sau pentru ceea ce zic oamenii.

De o lună viaţa mea s-a schimbat, tu i-ai dat culoare, ai făcut să cânte păsărelele şi pe strada mea cu aromă de parfum.

Have a nice day!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Idkidk):

Trebuie sa maresc doza de insulina!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

God la multi ani svţ prietenia.
Eu fac azi 2 sapt cu bif
Sper sa ramaneti in continuare prieteni si sa va intelegeti la fel de bine mereu si sper ca intr-o buna zi sa va vedeti face2face.Distanta este singurul lucru care va dezavantajeaza din nefericire
Aniversare placuta, daca pot sa ii spun asa