| anonim_4396 a întrebat:

Maine voi iesi cu o fata pe care o plac, si stiu ca si ea ma place. Dar e o situatie mai dificila, ea avand inca prieten caruia nu stie cum sa-i spuna ce vrea sa se desparta.Cum sa ma comport cu ea? Ce sa vorbesc? sa incerc sa o sarut? Am aproape 15 ani.

6 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Relax! Nu sari pe ea cum o vezi. Daca ea iti da de inteles ca vrea sa o saruti ajunge daca o saruti o datawinking si la plecare doar pe obraz si foarte aproape de gura... o sa i se aprinda si mai tare calcaielelaughing. Daca nu face vreo aluzie la chestia asta nu intinde coarda.Las-o sa vada ca nu esti un cuceritorsmug

| StaRmAgiC a răspuns:

Pey la prima intalnire n-ar trebui sa incerci sa o sarutzii. poartate cat mai normal...incearca sa ii mai faci cate un compliment cu subinteles...nu chiar din prima...incearca sa o cuceresti incetul cu incetul...nu te arunca din prima...atunci o sa prinda mai mult drag de tine daca stii si cum sa te comportii cu ea... o sa vezi ca pana la urma va sta cu tine. daca chiar te place cum ai zis...cu sigurantza o vei atrage si mai mult cu timpul... o data ce i-ai atras atentzia asupra ta...bafta:* si fii cat mai natural...

| Gise a răspuns:

Nu te arunca din prima seara... Cel putin prima data sa scape de prietenul ei

| paulaiubitzik a răspuns:

Buna pai in primul rand sa scape de prietenul ei iar in legatura cu sarutul daca ea vrea sa o saruti adica daca iti da de inteles ca vrea sa va sarutati nu sta si te uita, treci la fapte bafta

| eu_4890 a răspuns:

Daca nu pui sulfet... da sarut o... iau in brate etc...:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut
invit-o si pe verisoara ei, sau pe-a ta, asta va destinde atmosfera