| love9991 a întrebat:

Mama e suparata pe mine ce sa fac?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sa iti ceri scuze daca ai suparat-o cu ceva, daca ai facut ceva prostie si sa incerci sa fii cat mai cuminte si ascultator. Fa-ti curat in camera, vb frumos cu ea d-astea

| DeeaV a răspuns:

Sa recunosti ca ai gresit, iti ceri scuze si promiti ca nu mai facilaughing Iar apoi o pupi pe obraz.

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna!
Te duci frumusel la ea,iti ceri scuze,ii promiti ca nu mai faci,o rogi sa te ierte ca doar esti copil si mai gresesti. Apoi sigur te iarta,doar e mama ta, nu poate sta mult timp suparata pe tine. Ca sa fie mandra de tine, fa-ti curat in camera, ajut-o prin casa, spala vasele etc.
Bafta! happy