| SunShine_3102 a întrebat:

Mama imi spunea povesti inainte sa adorm cand eram mica ...acum nu imi mai spune... a uitat sau nu mai iubeste asa mult?

Răspuns Câştigător
| pinkky a răspuns:

Poii...acum nu-ti mai zice ca deja esti adormita ce mailaughing

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca nu mai esti copil.Mama a inteles de mult ca nu ma intresa atat de mult povestea in sine cat glasul ei care suna perfect in linistea din camerahee hee

Elianna
| Elianna a răspuns:

Rau face mama ta ca nu-ti mai spune povesti.De accea esti treza la ora asta si ne inebunesti pe noi cu intrebari tampite!

| yellowalien a răspuns:

Mie imi citea tata povesti pana am invatat sa citesc singura. Like d'oh blushing

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nici una nici alta. Doar că te consideră destul de mare pentru a citi singură o poveste noaptea înainte să adoarmă. happy

soothe
| soothe a răspuns:

Face astfel tranzitia pentru povestile pe car eare sa ti le spuna in curand iubitul tau.

| simona_6231 a răspuns:

Ti-as raspunde cum ar trebuie, dar le ce intrebari pui tu mereu...
Poate i sa loat si ei de tampenile tale.

| AndutzaAndu a răspuns:

Pai ai crescut mare, nu mai esti de 4 ani sa-ti spuna povestioare mama ta ca sa nu ai cosmaruri la noapte, nu?raised eyebrowsStai linisita ca te mai iubestewinking.

| emma6312 a răspuns:

Eu cred ca ai mai crescut si de aceea nu iti mai spune povesti.Stai linistita inca te iubeste

| ndddiana a răspuns:

NUUUUUlaughing)))
Te iubeste la fel de mult ...esti copilul ei si fata de tine nu o sa se schimbe niciodata...
Faptul ca ai crescut o face sa creada ca nu mai esti un copil. deci nu mai ai nevoie de povestile lui mami ca sa adormi...:X
Dar te iubeste la fel de mult!
:*

| Simonaaaaaaaa a răspuns:

Dinadins pui intrebarile astealaughing...ca sa enervezi ...esti foarte constienta ca esti ridicolalaughing, maturizeaza-te, fa-ti un iubit luati-va de mana si iesi-ti la un suc cevawinking

| ale_4786 a răspuns:

Ai putea sa citesti si singura laughing.

| Engel a răspuns:

Te iubeste la fel de mult, dar cred ca nu-ti mai spune pentru ca ai crescut, dar daca vrei sa-ti spuna din nou rog-o si poate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai invatat deja sa scrii cred ca esti destul de mare pentru povestioarelaughing. astea se spun doar la copii sa poata sa adoarma si sa nu aive cosmaruri, dar cred ca te descurci si singura si daca chiar vrei o povestioara noaptea, poti sa citesti una happy dar mama ta te iubeste la fel ca inainte doar ca esti la o varsta cand lucrurile astea nu se mai fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una nici alta:fata ei a crescut; e mare acum si nu mai are nevoie de povesti inainte de culcare, de aceea nu iti mai spunewinking.