| numerandom a întrebat:

Mai demult eram cu o fata care spunea ca ma iubea mult.dar cand ne vedeam ea abia ma baga in seama..asa ca intr-o zi m-am despartit de ea iar ei nu prea i-a parut sa-i pese... dupa ceva timp am inceput sa vorbim si ea era foarte ranita. sad asa ca dupa ce am ajutat-o sa se simta mai bine am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si ea a spus ca ar cam vrea o mica pauza de TOT RESTU' VERII! deci voi ce spune-ti? chiar ma iubeste sau nu?

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Intai, vin fluturii in stomac si apoi,iubirea! Trebuie sa vezi,sa simti omul de langa tine,ca sa-ti dai seama, daca persoana care te-a atras fizic, o iubesti si te iubeste.
Poate s-a simtit "ranita" in orgoliul ei, daca ai refuzat-o, prima data.Asa ca,dupa "ce ai ajutat-o sa se simta bine", mi se para normal sa se dea suparata. Daca nu doreste sa fie cu tine, pe timpul verii(si banuiesc ca sunteti elevi, deci aveti vacata), inseamna ca nu prea mai doreste sa fie cu tine.Deci....asta e,ori nu simte nimic pentru tine, ori vrea "sa te joace pe degete", ceea ce este cam acelasi lucru. Daca ai fi mai matur(fizic, ca varsta si psihic), poate ai trage mai bine o concluzie!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te iubeste la nebunie, dar nu-i prieste caldura!

| TeckTonik997 a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu. Is unele fete ft ft ft ciudate care nici macar ele nu se inteleg pe sine. Eu te sfatuiesc sa mai vorbesti cu ea dar nimic special, tu cautati alta pentru orice eventualitate sa nu pici de fraier sa vina ea cu vreun handralau sa mai faca si misto de tine ca esti singur etc etc