| Bianxuzaur a întrebat:

Mama ma tot streseaza cu scoala. tot zice ca daca nu ma pun pe invatat intoarcem foaia. I-as spune ca nu doar scoala e importanta in viata mea si sa ma lase in pace. Nu inteleg de ce ea se streseaza atat de mult de notele mele. Inteleg ca imi vrea binele. dar pana la urma eu imi fac viitorul, nu?
Deci as vrea sa ma lase in pace si sa nu ma certe cand iau note mici. Ce as putea face sa ma lase in pace? Sa nu ma streseze atat?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Stella17 a răspuns:

Buna vrea sa ai o viata buna sa nu lucrezi cu 20/zi vrea sa lucrezi putin sa ai o cariera in viata si parintii mei sunt la fel. Nu e un lucru rau

Pa, pa

Note bune la scoala!