| DakotaFuckCookie a întrebat:

Mama vrea sa divorteze, si-i dau dreptate, dar ii iubesc pe amandoi, si nu pot sa-i impac, ce sa fac? straight face

Răspuns Câştigător
| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Pune-te in locul mamei tale si vei intelege.daca se despart nu inseamna ca nu te mai iubes sau ca tu nu treabuie sa-i iubesti. daca vrei sa nu sufere nu ar trebui sa faci nimic pentru ca nici nu poti face ceva. sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Nu poti face nimic decat sa fii alaturi de amandoi!
Lasa-i sa se desparta chiar daca nu veti mai fi asa de aproape(nu poti sta cu o pers care nu te intelegi), te vei duce la tatal tau si`l vei vedea!
Sauuu va veni el la tine!