| cici96 a întrebat:

Mancatul dimineata, un obicei bun sau rau? de cand am inceput scoala mananc in fiecare dimineata(la 6). e posibil sa ma ingras de la asta?

4 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

De acord cu Positivy.Mi-a luat vorba.Nu ingrasa.e cea mai importanta masa a zilei.Mananca lapte cu cereale, etc etc..nu am alte idei dar daca cauti pe net gasesti multe idei de un mic dejun delicios si sanatos!

Succes!

| positivity a răspuns:

E foarte bine că mănânci dimineața, știi există o vorbă: "Micul dejun mănâncă-l singur, prânzul împarte-l cu prietenii, iar cine dă-o la alții".
Mâncarea pe care o mănânci la micul dejun, îţi va da energia necesară pentru a face toate activitățile din acea zi.
Şi nu, nu te vei îngrășa dacă mănânci dimineața.

| IoanaGabe a răspuns:

Nu neaparat, depinde de ce manci si cat de mult manci happy.
Micul de jun e cea mai importanta masa a zilei!

| anca29 a răspuns:

Sicer, voiam sa zic exact acelasi lucru ca positivity! Are dreptate