| andree10 a întrebat:

Daca mananc o banana dimineata ma ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Oanix a răspuns:

Nup! se zice ca bananele ingrasa! insa nu este asa...eu mananc si cate 2-3 banane pe zi, si am 49 de kg si 1, 64m:X:X:X: mananca linistita sunt sanatoase:X:X: un vot te rog http://superfete.cancan.ro/Concurenta-11152/

6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu! Micul dejun chiar trebuie sa includa fibre iar portiile mici nu ingrasa!

| iuli a răspuns:

Nu. Important e sa nu mananci seara foarte mult ca sa nu te ingrasi.

| Viviannnnnna a răspuns:

Cretinilor rolling on the floor va dati seama? 50 de kg si 1, 64 straight face eu am 1, 65 si 40 kg straight face

| coliflor a răspuns:

E foarte bine ca vrei si poti sa mananci fructe la micul dejun dar parerea mea e ca ar trebui sa inlocuiesti banana cu alt fruct.succes

| mada_6524 a răspuns:

Nu cred. eu zic ca ti-ar face bine...iti taie pofta de dulce.

| katrina21darrell a răspuns:

Nu! Bananele au multe vitamine si e chiar bine dar daca manaci in fiecare fiecare dimineata e posibil sa pui ceva kilograme.Manca de exemplu LUNI MARTI JOI DUMINICA happy Un exemplu