| KidDo_4008 a întrebat:

Mega ajutor. Nu vad ce imi scrie cineva pe messenger sau ce scriu eu. Am dezinstalat si instalat iar mess`ul dar degeaba. Internetul merge okey dar nu merge sa vad ce imi scrie lumea sau eu pe mess. De ce oare?sad

Răspuns Câştigător
| birku a răspuns:

Si eu am patit si a trebuit sa chem pe cineva care se pricepe la un comp-service big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HKEY_CURRENT_USER-Software-Microsoft-Windows-CurrentVersion-Internet Settings, după care se va șterge folderul Zones cu click dreapta pe el și delete.
Se închide regedit și fără să dați restart la PC, sau să instalați/dezinstalați ceva, deschideți yahoo messenger, unde după cum observați s-a rezolvat problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa il deschizi cu alt browser (google, mozilla etc) sigur va merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si eu am patit asa ceva si chiar nu stiu ce sa fac