| anonim_4396 a întrebat:

Merita cumparat iPod shuffle 2GB? http://www.emag.ro/ipod/ipod-shuffle-2gb-argintiu--pmc58 4bta daca il aveti vreau sa stiu ce parere aveti despre el

3 răspunsuri:
| JulieWoof a răspuns:

Vreau sa iti spun ca acest iPod este genial, Dumnezeule, poate face o grozavenie.Indiferent de cate poti face, sau cate telefoane iti poti lua, nu-l pierde pe asta.Asta e mai sigur un iPod,nu un telefon dar crede-ma merita! E si foarte rezistent, e super, n-am ce sa mai zic.Bafta daca ti-l iei.Parerea mea conteaza, dar normal e sa faci pasul mare catre inima ta.Sa-ti asculti cum pompeaza sangele in inima ta e ca si cum iti asculti gandurile happy. Succes happy

| anonim_4396 explică (pentru JulieWoof):

Bateria tine mult? apropo la fiecare conectare la un nou pc se sterg toate piesele din el?

| JulieWoof a răspuns (pentru anonim_4396):

Bateria tine mult. Nu se sterge nimic din el.