| anonim_4396 a întrebat:

MESAJE GRATUITE NELIMITATE IN ORICE RETEA.
Intra aici, http://www.alertsms.ro/inregistrare/fd5ac6ce504b74460b93 610f39e481f7 inregistreaza-te si poti trimite in fiecare zi MESAJE GRATUITE NELIMITATE in retelele Orange, Vodafone si cosmote pana pe data de 7 martie, iar apoi veti avea la dispozitie cate 15 mesaje in Orange, 5 in cosmote si 5 in Vodafone in fiecare zi,iar apoi vei putea mari numarul de mesaje la cate doresti, GRATIS.
Recomand cu incredere acest serviciu.
Acceseaza acest link si inregistreaza-te.
http://www.alertsms.ro/inregistrare/fd5ac6ce504b74460b93 610f39e481f7

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu prea poate fi adevarat

| anonim_4396 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

De ce nu incerci sa vezi ca e adevarat? fa-ti cont acolo si apoi testeaza si vezi daca merg mesajele. sa stii ca e adevarat, chiar este, fara glume.

| anonim_4396 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Uite o dovada: Ursoianu23Ovidiu a răspuns:
E foarte tare programul.Imi facui cont si chiar merge faza cu trimisul smsurilor.

| Necazul a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Ai incercat?

Eu iti sun ca este adevarat 100%