| alin123_4001 a întrebat:

Mi-a aparut o galma langa penis acum cateva zile, e ceva grav? si contact sexual nu am mai avut cu nimeni de cateva luni si nici nu am primit nicio lovitura in acea zona ce sa fac e ceva grav?

3 răspunsuri:
| bkmad a răspuns:

Ai hernie!

| emilia1980 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la doctor.probabil e o hernie. dar daca din penis iti iese vreun lichid si miroase urat probabil e vreo boala de contact sexual. oricum eu cred ca e o hernie si trebuie sa te duci la doctor ca daca nu o sa ti creasca mai mult. e o operatie foarte usoara si fara probleme.noroc

| yo9676 a răspuns:

Nu iti trece peste 4 sap