| Jř_Jöë_1998 a întrebat:

Salut.De cateva luni mi-au esit la ambele picioare in zona muschilor un fel de galma sau bule de grasime sau cv de genu...Dar cand apas pe ele nu ma dor.Credeti ca este grav!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Or fi lipoame, du-te macar la medicul de familie.

| Costacke a răspuns:

Daca te referi in zona inghinala (partea de sus a coapselor) este vorba despre ganglioni limfatici ce au legaura cu imunitatea si nu trebuie sa te ingrijoreze.