| Usordargreu a întrebat:

Mi-a placut de un băiat dar el ma injura, ma dracuia si nu îi pasa deloc de mine.Dar eu il iubeam foarte mult pentru era si primul băiat de care mi-a placut dar intr-o zi am vb cu el, mi-a zis ca nu ma place, în alta zi am pus un plan cu o colega i-am dat mesaj si el a zis ca nu are chef sa vorbească cu mine si eu am zis ca a intrat altcineva pe contul meu desi nu era adevarat si am mai vb putin dar mi-a dat blocul.Am avut o vara foarte nasoală, plângeam în fiecare zi, am vrut sa ma sinucid dar după multe luni am reusit sa nu-l mai plac dar încă ma mai gândesc la el si nu l-am mai vazut de peste 6 luni.El mereu râdea cu colegii lui de mine. Vreau sa nu ma mai gândesc la el deloc!
Ajutor

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nu așa arată iubirea, aia e prostie adolescentină
In primul rand lasă băiatul in pace, asta este daca nu te place nu îl mai sâcâi
Și în al doilea rând ocupați timpul cu ceva util

| Usordargreu explică (pentru SilentRain):

Mda uitasem sa zic fara răspunsuri urâte l am lăsat de mult in pace.Nu era obligatoriu sa răspunzi daca nu stii decat sa critici

| SilentRain a răspuns (pentru Usordargreu):

E critica constructiva, problema ta daca nu vrei sa bagi la cap