| Annemarie18 a întrebat:

Mi-am dat pierce in limba acum 4 zile cu branula si de 2 zile am o bubita alba-galbuie sub limba fix langa pierce. din care mai curge uneori un lichid alb-galbui. nu miroase si nici nu are gust. se poate sa se fi infectat? mentionez ca ma doare si limba inca o am umflata. igiena a fost foarte buna si persoana care mi-a dat e profesionista.

3 răspunsuri:
| kermit1312 a răspuns:

Nu e nici o problema, doar se vindeca rana, o sa dureze cateva zile doar sa ai putina grija cand mananci si etc ca sa se vindece mai repede.

| MissMoon a răspuns:

Se va vindeca nu este nimic grav dar trebuie sa urmărești ceva timp locul cu atenție.

| BiancaR1902CG a răspuns:

Nu se intampla nimic. Sa nu te impacinentezi. Am avut si eu pierce in limba, buric si buza. Asa este pana cand rana se vindeca, după te poți juca cu el fara niciun stres.