| mariuscr79 a întrebat:

Mi am descarcat de pe internet fifa 07 full dar la instalare imi cere un cod ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Catherine a răspuns:

Acel cod este cd-key il gasesti pe google scrii "cd-key fifa 07 download" si vei gasi mai multe site-uri...te uiti pe site-uri pana vei gasi acel cod pe site sau il vei putea descarca

2 răspunsuri:
| mariuscr79 explică:

Plz imi raspunde cineva?

| Cilarausarah_Vilarausarah_1997 a răspuns:

Iti spun eu eu sunt pe contul lu sorumea skrie pe google cd-key fifa 07? dai pe primul j vezi ca acolo o sa-ti apara o fata sub ea e skris codu