| Cipi112 a întrebat:

ma puteti ajuta? Am descarcat un joc (Mirror's Edge) si dupa instalare imi cere un cod de inregistrare. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| HeiwaaSmilee a răspuns:

Codul de inregistrare inseamna ca trebuie sa platesti pentru joc. Incearca sa cauti pe google un cod de inregistrare poate ai noroc si gasesti ceva. happy

| Cipi112 explică (pentru HeiwaaSmilee):

Am incercat deja, nu am gasit nimic. :/

| TheSmart a răspuns:

Deci, instalează crackul(are in jur de 58.000 KB) apesi click dreapta si selectezi copiere (sau copy) apoi apesi pe iconita numita "computer" de pe desktop. După dai la disk local C(depinde unde l-ai instalat)(C sau D), de obicei este C. Deci te duci in C, deschizi folderul "Fisiere Program"( sau Program Files depinde daca ai PC in engleza sau romana), asa. Apoi cauti si selectezi EA GAMES, apesi pe folderul numit Mirror's Edge. Vei vedea niste fisiere. Selectezi fisierul numit "Binaries". Apesi click-dreapta dar undeva unde iti arata ce ai in computer si fisierele din Binaries. Selectezi "Lipește sau Paste"(iar depinde de PC), apeși și o să-ți meargă. (Scuze pentru eventualele greșeli pe care poate le-am făcut) Dacă tot nu te-ai lămurit lasă un comment. Fundă?