| anca174 a întrebat:

Mi-am facut cont in banca ca sa primesc alocatia(in prima saptamana de scoala cred ca am fost). Stiti dupa cat timp primesc cardul? Nu am intrebat la banca, dar stiam ca il voi primi prin posta.

4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

De regula 10 zile maxim 2 saptamani.

| anca174 explică:

Si daca inca nu l-am primit ce sa fac? sa merg la banca sa intreb? n-as vrea sa ma fac de rusinehappy

| anca174 explică:

Minnie eu cand am fost la banca doamna de acolo nu mi-a spus nimic de cardsad

| Minnie a răspuns:

Bancile nu trimit carduri prin posta. Poate fi furat si in plus trebuie sa semnezi pe spatele cardului in fata ofiterului de carduri si sa semnezi de primire a cardului. Nu am auzit in viata mea de o banca sa trimita un act oficial acasa prin posta, act ce necesita semnatura! OMG!