| Andrada_9943 a întrebat:

Mi.am facut gaura in limba joia trecut adica 24.03.2011...
S. a mai desumflat dar ma doare destul de rau jos si nu stiu daca l. a facut prea in spate... l. a facut chiar langa ata de sub limba si ma gandesc ca poate sa fie de la aia si l. a facut gresit. si cred ca a folosit un pierce prea scurt ca s. a facut ca un cratar langa pierce daca. Plus nu pot sa scot toata limba adica partea aia de jos nu iese...
Daca stie cineva ce pot sa fac si daca e bine unde e sau ceva...

1 răspuns:
| Mihai_3337 a răspuns:

Nu a fost facut corect, cred ca ar trebui sa te duci la un medic sa vada exact ce ai patit acolo.