| anku a întrebat:

Mi-am inceput viata sexuala le varsta de 14 ani desi nu mi-a venit prima menstruatie si dupa un an mi-a venit acum prima menstruatie... acum mai sunt virgina

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cum sa mai fii virgina, daca ti-ai inceput viata sexuala de 1 an?

| cioko19 a răspuns:

Nu. logic ca nu mai esti virgina, daca ti-ai inceput viata sexuala la 14 ani. happy

| kitty_8919 a răspuns:

Cum sa mai fii virgina daca ti-ai inceput viata sexuala.

| wannabe a răspuns:

Normal ca numai esti virgina.

| tremuriciiuliana a răspuns:

Nu mai poti fi virgina din momentul in care ai avut relati sexuale.

| nu conteaza_8511 a răspuns:

In vise doarlaughing Ce treaba are menstruatia cu sexu'?

| schoky a răspuns:

Nu mai esti virgina

Se vede ce se intampla cu aomenii care nu se gandesc la consecinte si nu stiu despre asta cam nimic

| Unstopable a răspuns:

Poii...thinking nu prea mai astiwinking

| olicika a răspuns:

Sigur ca nu mai esti virgina daca deja tea bagat-o si teaspart... darcati-ai inceput viata sexuala la 14 ani si ink nu aveai menstruatieasta este foarte rau...deoarice ink nu te-ai dezvoltat bine... dar vezi ea seama!