| adede a întrebat:

Mi-am inselat iubitul.Am o relatie de 2 ani cu el, dar e la inchisoare de cateva luni si eu am pus ochii pe altul si asa i-am dat nr, ne-am intalnit, ne-am sarutat, ne-am luat in brate; acum insa eu ma simt prost, fata de iubitul meu care e inchis, nu cred ca am procedat corect, sunt trista, oare ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Love4ever.EU a răspuns:

Pai sti...nu prea inteleg de ce prietenul tau a ajus acolo?
Si cat timp va mai sta?
Daca ti la el si crezi ca merita ramai cu el si nu te mai aventura in alte relatii, daca nu poti sa iti vezi de viata ta si sa gasesti ceva mai bun pentru tine

| Cathuzik a răspuns:

Pfff daca tii cu adv la prt tau ramai cu el...

| Xedonna a răspuns:

Te inteleg pentru ca.na lumea e plina de tentatii! In mod normal te-as sfatui sa nu stai sa astepti.nu e vina ta ca iubitul tau a ajuns la inchisoare! Poate meriti altceva sau poate Dumnezeu ti l-a scos in cale pe acest baiat de care ne-ai spus. Este normal sa fi si trista, dar nu-ti pot spune decat un fel de truk:stai o zi si gandeste-te foarte bine la unul si la celalalt, incearca sa vezi cu cine iti va fi mai bine, din toooate punctele de vedere.Succes!

| LuizaaxD a răspuns:

E cam delicat pentru ca este un detinut si numai tu sti de ce este in stare si pot sa spun ca trebuie sa-i spui tot adevarul si el va intelege pentru ca el este inchis iar o femeie nu poate sta cu iidea ca este numai a unuia iar iubitul tau ar trebui sa te inteleaga iar daca o va face veti fi din nou ca inainte, iar daca nu ...va proceda cum va vrea

| Andreeeeee a răspuns:

Sa ii spui adevarul.

| andramaria73 a răspuns:

Ramai cu cel pe care il placi.Sii ii spui adevarul celuilalt.