| llylaav a întrebat:

Mi-am pus recent pierce in spranceana si mi s-a infectat. L-am scos acum 2 zile si vreau sa il bag la loc. sa il mai las asa sau sa il bag. nu vreau sa se inchida gaura big grin

4 răspunsuri:
| spank17 a răspuns:

Eu zic ca s-a inchis... sau s-a restrans cel putin. Daca ti se infecteaza e mai naspa sa-l scoti. Da-te cu un antibiotic gen Baneocin, si spera ca nu s-a astupat laughing

| Alllllexandra a răspuns:

Daca erai sanatos/oasa la cap nu ti-l mai puneai deloclaughing)

| AlexTbK a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il mai lasi cal putin 1 zi 2. sa nu iti faca mai mult rau!

| a13 a răspuns:

Mi se pare ca daca il scoti in prima saptamana gaura se astupa da daca il tii o saptamana fara sa il scoti gaura ramane