| Buii a întrebat:

Am un pierce in spranceana de 3 zile si de 2 zile ma dor capu si urechile, pierceu nu e infectat il dezinfectez de 2 ori pe zi, este posibil ca durerea de cap si urechi sa fie de la pierce? [funda daca ma lamuresti]

Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

Poi nu il mai scoate asa de des pentru ca nu e bine deloc, mai ales daca e facut de 3 zile.Ar fi trebuit sa nu il scoti decat dupa ce s-a vindecat rana si nu te mai doare.Si cred ca e prea des sa il dezinfectezi de 2 ori pe zi ca tot il scoti si bagi din nou iti fu*i rana aia si mai rau.E 0k sa il dezinfectezi o data la 2 zile(dar se schimba treaba daca muncesti in locuri cu praf si chestii.si daca e asa pune-ti un plasture peste pierce )Iar durerea de cap si de urechi nu prea are a face cu pierceing-ul.Probabil te-a tras curentu'.Du-te la doctorwinking

2 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Nu nu cred ca are nicio legatura mica gaurica din spranceanu cu durerea de cap si mai ales de urechi nici atat. Funda? Mersi!

| Monobrow a răspuns:

Bah nu cred. da ai grije sa nu ajungi ca mine cu spranceana