| dydydodox a întrebat:

Mi-ati putea da niste exemple de parole? Am mare, mare nevoie de o noua parola pentru Yahoo Messenger deoarece mi-a aflat-o fratele si nu mai am idei ce parole sa pun.
Dau fundita:*... Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Buburuzzza a răspuns:

Iti voi da cateva exemple: andreea (te numesti asa?), ursulet, pisicuta, (numele tau de familie), ingeras, fluturas, numele pritenului tau cel mai bun, inimioara, cerculet, etc. Sau lup-gri, alpha-gri, caine-catel sau asa ceva. Funda?

19 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu pot sa iti scriu eu parole, dar ideal ar fi sa foloseti in parola care o pui si cifre si litere sau o parolo care sa contine litere mai grele de ex w, cu, y...

| AnnnaMarrria a răspuns:

Ce parole sunt alea dentist pufulete...
astea se sparg cel mai rapid
ce zici de micsuna
agigea
picolino
ciuminipa(le notezi daca nu le poti tine minte)
scorillo
rimbocacalaughing
cam astea sunt... cele mai grele... c-or mai fi si altele.mai suntlaughing
funda?

| speranata a răspuns:

Eu iti recomnad sa pui una mai lunga pentru a fii mai greu de descifrat atunci cand o scrii pe tastatura
ex
ADOLESCENTI
MUZICALA
CATEGORII
CALCULATOR
ALGOCALMIN
PARACETAMOL
si exemlele pot continua

| pinkflower a răspuns:

Puneti o parola, un cuvant care nu exista pentru ca asa nu are cum sa iti mai sparga cineva parola ca doar nu s-a gandit el la ce parola ai mai inventat tu. de exemplu : chirandi sau deranir orice doar sa nu fie un cuvant. bafta!

| EduardPaul94 a răspuns:

Pai ce sa-ti zic. ceva simplu si la care nici nu s-ar gandi... ex:apamineralanaturala sau masinadespalat.chestii la care nu s-ar putea gandi cineva si care sa fie cat de cat lungi si usor de tinut minte

| Niinuuu a răspuns:

Fotiniia
nimeni no va afla si e usor de memorat;]

| MihaiFCB a răspuns:

Pai poti face forma literei Z ca parola la mess din blocul numlock (ala din dreapta ) cu cifrele 7895123 (vcei vedea ca este forma literei Z ) sau X :159357 sau 951753 tongue

| Sas a răspuns:

Asdffgdefggg

| DeLLyA_4905 a răspuns:

Cea mai buna parola ar fi una dormata din litere, cifre si semne. De exemplu: lalala123lalala!@# laughing. La mine a mers. Si nimeni nu mi-a aflat parola si am acelasi id de 3 ani laughing. Noroc big grin.

| Diana5320 a răspuns:

Parole:
dentist
pantaloni
calendar
pufulet
doctor
scara
scolar
televizor
filme
invatator
intrebare
mostenitor
aproape
imbracat

Ma rog poti sa iti pui orice parola dar sa nu o ghiceasca nimeni, cum ar fi un lucru, un animal preferat...

| EfraimAshdothabediahKochBar a răspuns:

ReUPgangisdefinetelyinthebuilding

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziua de nastere; luna; anul

exemplu: 010699deyutza

| BubleBluexD a răspuns:

Pai eu ultima oara am avut Parloa maearolling on the floor si nimeni nu mi-a aflat`o blushingblushing

| eduard28 a răspuns:

Parola perfecta pentru tine este:fratelemeunustieparola, si nu cred c-o v-a afla in veci.

| Womanizer a răspuns:

Eu mereu imi pun parolele de la id-uri parole de la gta de exemplu:gettherefast,aspirine,getthereamazinglyfast, getthereveryfastindeed, eu tot asa le am pentru ca le scriu repede si nimeni nu poate sa ti-le afle.Si daca crezi ca nu exista cauta pe traductor ca inseamna ceva doar ca e pe ingleza! Cu placerebig grin

| abdy a răspuns:

laughing

| AnnaRomanov a răspuns:

Cel mai usor? numele fratelui tau+ziua lui de nastere. de exemplu david18081993. usor sa-ti amintesti ca din cauza lui ai schimbat parola.

| buzuu a răspuns:

Bydeyu
deedee
me24u
urstil
loveyu
ymshht
busyme

| Ieremciuc_Liviu_1990 a răspuns:

E2l8gh1R w1q6q5Q W7tYu1i0K1Z