| Iuliiikkk a întrebat:

Am nevoie de niste parole foarte grele pentru yahoo messenger.

Răspuns Câştigător
| NimeniCelebru a răspuns:

Pai...iti poti pune astfel:
-data ta de nastere de la coada la cap(invers)
-numele tau invers
-urmatoarea parola o sa ti se para banala dar eu am avut-o aprox. 5 ani la adresa mea:pur si simplu "parola" sau "pasword"hee hee
-un cuvant care nu l-a auzit majoritatea lumii iesind din gurita tawinking. Unul pe care numai tu il stii.(o dorinta scurta, un cuvant cheie, etc...)
-numele tau amestecat(ex:daca te cheama Bianca poti pune: Anibac)
Cam atat imi trece prin cap acum.nu stiu daca o sa-ti placa dar mie mi se par destul de greute.
Fundooiiii'?batting eyelashes

29 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

De ce nu incerci sternocleidomastoidian... tine de biologie, de muschi sau poti scrie un cuvant invers de exp : paracetamol -> lomatecarap. De asemenea, cand eram mica stiam un limbaj, puneam bi la fiecare silaba a cuvantului, de exp paracetamol-> bipabirabicebitabimol big grin cam complicat sau daca nu poti apela la semne, cifre in locul unor litere.

| BrD a răspuns:

Tfiwsrolyat
Sau sa presupunem ca te cheama Popescu Maria...ai putea pune parola: airamucsepop

| Baton a răspuns:

Iti recomand eu o parola grea.
foloseste una generata de ei care va fi una lunga si destul de complicata...
scrie-o pe o foaie si tine-o langa tine pana o inveti pederost
asa am facut si eu si uite ca de 2 ani nu a mai trebuit sa o schimb.
daca ti se intampla ceva cu contul dupa accea incearca sa pastrezi formatul doar modifica-i cifrele sau literele cu ceva care sa tii minte.inverseaza-le sau pune ceva pe langa ce a fost ca sa tii minte usor.

| Anonim69 a răspuns:

Pseudochinegheticos[e o carte scrisa de sofocle]

| morethaninmyheadd a răspuns:

Pune-ti numele unei carti care ti-a placut(eu asa am avut)
sau o melodie/orice
dar nu legat de nume/data de nestere&stuff...

| Dubbs a răspuns:

Poti folosi propozitii grele si lungi.
sau poti pune cuv inventate...
si multe alte chesti.
pa!

| Iony_5207 a răspuns:

Ionatan3.verzy1428
uk3nykulvr@kyuluy
c00de4401
t3rmynat0r2075
lItTleKisSsSs1258

| ytalyanu a răspuns:

Ce parere ai de supercalifragilistic

| Micheille a răspuns:

Ar34@truf3t3

| dreamygirl a răspuns:

Ce zici de letsdothezu?

| valyalexia a răspuns:

G30rg1an, f3bruar! e, asfaltina, gigidelmandocar. sper sa iti foloseascahee hee

| marett16 a răspuns:

Otorinolaringologie
sau pune nr de telefon al mamei tale.

| AndreeaDenisa0778 a răspuns:

Supercalifragilisticexpiaridouchas pare ciudat. dar chiar este un cuvbig grin fara misto:* Funda?:*:*

| dariuzzza a răspuns:

Poti pune ceva care sa contina diactritice si semne de punctuatie cum ar fi Parola! ParolaMea! LovE!
Nata$a! Bo$$! Destiny**! fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supercalifragilisticexpiaridouchas pare ciudat. dar chiar este un cuvbig grin fara misto:* Funda?:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cropicilina, ostereopipa, extraterestrumutant, croschete, borboncina.

| Ellutza98 a răspuns:

Eu am avut o parola gen:123445617899secretmilitar...destul de lungabatting eyelashes?

| TeDy_9901 a răspuns:

Pisikutsmikutz
capshunikmika
rud0lf
N0name63b3b1

| TeDy_9901 a răspuns:

Pisikutsmikutz
capshunikmika
rud0lf
N0name63b3b

| Ramona_Constantin_1996 a răspuns:

Eu ti-as recomanda numele tau + data de nastere+codul de nastere+animalul preferat+ceva ce te amuza+ceva cheie+ceva foarte uimitor+ceva ce itii place sa mananci

| yomari78 a răspuns:

Ce zici de asta ultrasilivulcocaniconioza

| bigioi a răspuns (pentru yomari78):

Cred ca ar fi bine sa zici ceva personal si sa introduci cifre

| Ion_Barbu_1956 a răspuns:

Am inteles

| todoransebi a răspuns:

Incearca asta animalefarapicioare

| Violeta_Carolea_1993 a răspuns:

Lumiflori

| Violeta_Carolea_1993 a răspuns:

Lumiflori ioane

| Dinaur_Costel_1992 a răspuns:

********************'

| Raitok_Dani_1995 a răspuns:

Vreau porla grea pentru yahoo

| Sandu_Andreei_Marian_2001 a răspuns:

Vriau parola gria