| Belecciu_Cătălin_1990 a întrebat:

Mi-ati putea da si mie niste nume de pagini facebook dar ORIGINALE.plz vreau sa fac o pagina si sa fie originala

Răspuns Câştigător
| Ruxiire a răspuns:

Hmm...Atunci ai putea sa o numesti " De toate pentru toti " sau "Generatiile"... happy

4 răspunsuri:
| Ruxiire a răspuns:

Depinde pentru ce e pagina - muzica, filme, pentru adolescenti, pagina cu glume, poze funny?

| Belecciu_Cătălin_1990 explică (pentru Ruxiire):

Sa fie o pagina pentru toti si pentru parinti si pentru adolescenti...sa le placa sa intre pe pagina si sa se distreze

| Ruxiire a răspuns (pentru Belecciu_Cătălin_1990):

Hmm...Atunci ai putea sa o numesti " De toate pentru toti " sau "Generatiile"... happy

| Dr0guldrag0st3i a răspuns:

Ce zice de : Drag0stea noastra e c0smicalove struck [e o idee proprie:d]

| DeinnaB a răspuns:

Generatii model
Crazy girl, boy and children
Sper sa-ti placa:*
Funda?happy