| SadBoyForever a întrebat:

Mi-au blocat contul pe facebook, eu mi-am creat o pagina dar problema este ca pe adresa aceea eu m-ai aveam inca doua pagini create acum cand incerc sa intru imi spune sa imi bag numarul de telefon, ce mi se poate intampla crying AJUTOR cepot face oare?

3 răspunsuri:
| Nicoleta12345 a răspuns:

Pai puneti numarul de telefon, deoarece o sa iti trimita in sms un cod care v-a trebui pus acolo. :* Am facut si eu asa de nu stiu cate ori laughing! Stai chill nu ti se intampla nimic. Daca iti cere doar nr de tell nu e nimic.:*! Crede-ma am facut si eu si prietena mea asta si nu se intampla nimic big grin!

Funditaaa?:**!

| SadBoyForever explică (pentru Nicoleta12345):

Deci nu patesc nimic daca imi bag nr de telefon nu?
Bine, mersi de raspuns/

| Nicoleta12345 a răspuns (pentru SadBoyForever):

Funditaaa?:* :**