| mariayoana123456789 a întrebat:

Mi se ridica penisul dimineata, cum fac sa nu mai mi se ridice dimineata? ma trezesc cu el ridicat "sculat", astept raspuns multumesc!

11 răspunsuri:
| alecs08 a răspuns:

Te trezest o iei in mana si o pui in directia verticala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce visezi (probabil).

| Cherilyn a răspuns:

Ma uit la numele tau si la intrebare si... nu reusesc sa fac legatura... laughing

| AndreiRila21 a răspuns:

Aa!laughing Esti funny! e ceva normal nu-ti fa griji, chiar poti spune mersi ca esti potent si ti se scoala! ca daca nu era nasol!winking

| AndreiRila21 a răspuns:

Si pentru nume! Mai ascultati si voi B. U. G Mafia! Maria Ioana este numele unei melodii de-a lor!happy...Si mai mult ca sigur de acolo sa orientat!happy

| Mihailan a răspuns:

E ceva normal! Da` esti baiat! La majoritatea li se scoala dimineata.

| mariayoana123456789 explică:

Frate cum fac sa nu mai mi se scoale? asta ma enerveaza ca ma trezesc cu ea sculata vreau sa nu mai mi se scoale dimineata

| Lavii1o a răspuns (pentru mariayoana123456789):

Poi nu ai ce sa ii faci rolling on the floor. Eventual tai`o smug

| andulika a răspuns:

E de rau "mariaaa " du-te la doctorr laughing)

| dyabloantony a răspuns:

Bromura de potasiu care se punea mai demult in armata in ceai ca sa nu devi gay, este o sare a acidului bromhidric (HBr) din grupa sedativelor (calmantelor), cu actiune generala datorita ionului brom.

Acesta are o actiune principala asupra sistemului nervos central, readucand la normal functia sa in anumite imbolnaviri, ca:
afectiuni psihice, boala epileptica, dureri de inima sau palpitatii de origine nervoasa, boala ulceroasa sau hipertonica, insomnii, tulburari de menopauza si unele tulburari genitale.

Se utilizeaza si la radiografiile renale, ale vezicii biliare sau ale bronhiilor, ca si in probele functionale hepatice, sub forma de saruri injectabile intravenom.

Administrarea bromurii la bolnavi se face in solutii apoase (bromura de sodiu, de potasiu, calciu sau amoniu) sau injectii cu administrare intravenoasa (bromura de calciu).